Soborniy Hostel

Główne udogodnienia

  • Wi-Fi

  • Recepcja czynna 24 h

  • Zameldowanie/ Wymeldowanie

  • Zwierzęta nie są dozwolone

Lokalizacja

    Soborniy Hostel Lwów oferuje również Wi-Fi na terenie całego obiektu.

    Kościół Bernardynów św. Andrzeja znajduje się tylko 5 min piechotą od hostelu we Lwowie, a Centrum handlowe Forum Lviv jest w mniej niż 1 km. Ponadto hostel leży niedaleko od takich atrakcji przyrodniczych jak Wysoki Zamek. Mniej niż 9 min pieszo od obiektu we Lwowie znajdują się ważne zabytki, w tym Baszta Prochowa.

    Hostel Soborniy posiada 27 pokojów, niektóre z nich wyposażone są w urządzenie do parzenia kawy/herbaty, jak również udogodnienia takie jak telewizja wielokanałowa. Niektóre z prywatnych łazienek obejmują bidet, kapcie.

    Hostel we Lwowie znajduje się w malej odległości od restauracji Lvivska Kopalnya Kavy Coffee Manufacture, która oferuje dania kuchni ukraińskiej. Goście mają do dyspozycji wspólną kuchnię. Najbliższy dworzec autobusowy to Svobody avenue, w mniej niż 150 metrach.

    Opinia recenzenta

    Zaraz po przyjeździe do tego uroczego hostelu we Lwowie, poczułam, że trafiłam w idealne miejsce na romantyczną wycieczkę. Jego lokalizacja jest fenomenalna - zaledwie dwie minuty spacerem od centrum, co sprawiło, że mogłam w pełni cieszyć się urokami miasta. Zdecydowanym atutem była pomocna obsługa, a zwłaszcza Ira i Tania, które sprawiły, że czułam się jak u przyjaciół. Pokój, w którym się zatrzymałam, miał prywatne wejście oraz dostęp do wspaniałej kuchni, a wieczory na balkonie były wyjątkowe i relaksujące. Każda chwila spędzona w tym miejscu była po prostu niesamowita, a gdybym tylko mogła, wróciłabym tam bez chwili wahania. Czerpiąc z tej magicznej podróży, na pewno polecę ten hostel moim bliskim i przyjaciołom!

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:30
    Wyjazd: od 08:00 do 12:00
    • Zakwaterowanie dzieci i dodatkowe łóżka
    • W pokoju nie ma dodatkowych łóżek.
    • W pokoju nie ma łóżeczek niemowlęcych.

    Opcje pokoi w Soborniy Hostel Lwów

    Hostel Soborniy posiada 27 pokojów, niektóre z nich wyposażone są w urządzenie do parzenia kawy/herbaty, jak również udogodnienia takie jak telewizja wielokanałowa. Niektóre z prywatnych łazienek obejmują bidet, kapcie.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Soborniy Hostel Lwów Pokój zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Udogodnienia zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Korytarze zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Udogodnienia zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Pokój zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Łóżka hostelowe
 zdjęcie
    Pokój typu dormitory

    Wielkość: 20 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko pojedyncze

    Więcej informacji +
    Soborniy Hostel Lwów Korytarze zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Makro szczegóły zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Łóżka hostelowe
 zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Łóżka hostelowe
 zdjęcie
    Pokój dla pań typu dormitory

    Wielkość: 20 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko pojedyncze

    Więcej informacji +
    Soborniy Hostel Lwów Makro szczegóły zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Pokój zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Łóżka hostelowe
 zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Łóżka hostelowe
 zdjęcie
    Pokój dla pań typu dormitory

    Wielkość: 20 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko pojedyncze

    Więcej informacji +
    Soborniy Hostel Lwów Łóżka hostelowe
 zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Pokój zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Pokój zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Korytarze zdjęcie
    Pokój typu dormitory

    Wielkość: 25 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko pojedyncze

    Więcej informacji +
    Soborniy Hostel Lwów Pokój zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Udogodnienia zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Toalety zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Pokój zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Pokój zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Udogodnienia zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Toalety zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Pokój zdjęcie Soborniy Hostel Lwów Toalety zdjęcie
    Pokój dwuosobowy

    Wielkość: 20 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Soborniy Hostel Lwów

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd
    Pokaż miejsca w pobliżu

    Miejsca w pobliżu

    Lotniska (1)

    Lotnisko Lwów im. Daniela Halickiego
    7.1 km

    Stacje kolejowe (1)

    Lviv Railway Station
    2.8 km

    Zabytki (11)

    Rynek
    300 m
    Kaplica Bojmów
    300 m
    Muzeum Farmacji
    300 m
    Kościół Bernardynów św. Andrzeja
    300 m
    Old Town
    300 m
    Pomnik Tarasa Szewczenki
    300 m
    Kościół Bożego Ciała i klasztor Dominikanów
    300 m
    Ratusz we Lwowie
    300 m
    Pomnik Adama Mickiewicza we Lwowie
    300 m
    Wieża Korniakta
    300 m
    Muzeum szkła
    300 m

    Opinie gości o Soborniy Hostel Lwów

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Soborniy Hostel Lwów